Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
 • A legkisebbek

  Előképző 2. csoport a 2018/2019. tanév tanévzáró műsorán.

 • Továbbképző 10. Bakarasz csoport

  2017-ben az Országos Tóth Ferenc Koreográfiai versenyen elért eredményéért bejutott az Országos Ifjúsági Néptáncantológiára. 2018-ban a Somogy Megyei Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztiválon és versenyen I. helyezést ért el.

 • Alapfok 2. Bukfenc csoport

  2019-ben a XXIII. Méta Gyermek és Ifjúsági néptánc csoportok koreográfiai versenyen első helyezést ért el. Szintén ebben az évben a XXXIV. Somogy Megyei Gyermek és Ifjúsági Néptáncfesztivál és verseny döntőjébe kiemelt arannyal jutott be, ahol első helyezett lett.

 • Grafika és festészet tanszak

  Tanév végi kiállítás 2017/2018. tanév.

 • Alapfok 3. Eszterág csoport

  A csoport 2018-ban a Tóth Ferenc Gyermektánc Koreográfiai Versenyen ezüst minősítést szerzett.2019-ben a XXIII. Méta Gyermek és Ifjúsági néptánc csoportok koreográfiai versenyén II. helyezést ért el.

 • Továbbképző 8. Pitypalatty csoport

  A csoport 2018-ban arany minősítéssel jutott be a Somogy Megyei Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztiválra és versenyre, ahol III. helyezést ért el. 2018-ban az Országos Tóth Ferenc Gyermektánc Koreográfiai Versenyen bronz minősítést szerzett.

Somogy megyei gyermek és ifjúsági néptánc fesztivál - néptáncverseny 2018.

2018. május 13-án rendezték az Együd Árpád Kulturális Központban a Somogy megyei gyermek és ifjúsági néptáncfesztivált és versenyt. A rangos rendezvényt minden évben Együd Árpád néprajzkutató, koreográfus emlékére szervezi a Somogy Megyei Néptáncszövetség, mely az idei évtől kezdve Országos Versenyként került meghirdetésre az Oktatási Hivatal támogatásával.

A versenyre iskolánk 6 néptánc csoporttal nevezett. 

Az Előképző 2. Bukfenc csoportunk arany minősítést,

Az Alapfok 1. Eszterág csoportunk arany minősítést,

Az Alapfok 2. Csalafinta csoportunk ezüst minősítést,

Az Alapfok 4. Palánta csoportunk ezüst minősítést,

Az Alapok 6. Pitypalatty csoportunk arany minősítést,

A Továbbképző 8. Bakarasz csoportunk arany minősítést kapott a zsűritől.

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak Wilmekné Almássy Teodórának, Peti Sárának, Turi Endrének, Tóth Tibor Jánosnak!

   

Bukfenc csoport                                                                         Csalafinta csoport

További képek megtekinthetők itt.

KRÉTA elérés

   

Elérhetőségek

Cím: 7400 Kaposvár, Nagy Imre tér 2.
Igazgató: Deli Szidónia
+36 (82) 512 228, 
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
,
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
 
Fenntartó: Kaposvári Tankerületi Központ
Cím: 7400 Kaposvár, Szántó u. 5.
+36 (82) 795-225, 
Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.