Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
 • Továbbképző 9. Bakarasz csoport

  2017-ben az Országos Tóth Ferenc Koreográfiai versenyen elért eredményéért bejutott az Országos Ifjúsági Néptáncantológiára. 2018-ban a Somogy Megyei Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztiválon és versenyen I. helyezést ért el.

 • Alapfok 2. Eszterág csoport

  A csoport 2018-ban a Tóth Ferenc Gyermektánc Koreográfiai Versenyen ezüst minősítést szerzett.

 • A legkisebbek

  A 2017/2018. tanév tanévzáró műsorán.

 • Grafika és festészet tanszak

  Tanév végi kiállítás 2017/2018. tanév.

 • Továbbképző 7. Pitypalatty csoport

  A csoport 2018-ban arany minősítéssel jutott be a Somogy Megyei Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztiválra és versenyre, ahol III. helyezést ért el. 2018-ban az Országos Tóth Ferenc Gyermektánc Koreográfiai Versenyen bronz minősítést szerzett.

Tóth Ferenc Koreográfiai Verseny 2018

 
Az Együd Árpád Alapfokú Művészeti Iskola néptánc tanszakának Eszterág, Palánta és Pitypalatty csoportjai 2018. október 27-én a Tóth Ferenc Gyermektánc Koreográfiai Versenyen vettek részt Szekszárdon. Mindhárom csoport nagy sikert aratott. A zsűri döntése alapján az Eszterág csoportunk ezüst minősítést, a Palánta és a Pitypalatty csoportjaink pedig bronz minősítést szereztek.Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak Wilmekné Almássy Teodórának, Turi Endrének és Tóth Tibor Jánosnak! 
 
Eszterág csoport és Pitypalatty csoport 
Palánta csoport 

Elérhetőségek

Cím: 7400 Kaposvár, Nagy Imre tér 2.                               
Telefon: +36 (82) 512 228                                                

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
                       

Fenntartó: Kaposvári Tankerületi Központ
Cím: 7400 Kaposvár, Szántó u. 5.
Telefon: +36 (82) 795-225

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.