Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
 • Továbbképző 9. Bakarasz csoport

  2017-ben az Országos Tóth Ferenc Koreográfiai versenyen elért eredményéért bejutott az Országos Ifjúsági Néptáncantológiára. 2018-ban a Somogy Megyei Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztiválon és versenyen I. helyezést ért el.

 • Alapfok 2. Eszterág csoport

  A csoport 2018-ban a Tóth Ferenc Gyermektánc Koreográfiai Versenyen ezüst minősítést szerzett.

 • A legkisebbek

  A 2017/2018. tanév tanévzáró műsorán.

 • Grafika és festészet tanszak

  Tanév végi kiállítás 2017/2018. tanév.

 • Továbbképző 7. Pitypalatty csoport

  A csoport 2018-ban arany minősítéssel jutott be a Somogy Megyei Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztiválra és versenyre, ahol III. helyezést ért el. 2018-ban az Országos Tóth Ferenc Gyermektánc Koreográfiai Versenyen bronz minősítést szerzett.

Somogy Megyei Tehetséggála felhívás

                                                                  

A Kaposvár-Somogy Megyei Tehetségsegítő Tanács felkérése alapján szeretettel várjuk azokat a középiskolás diákokat, akik tánc kategóriában szeretnék megmutatni tehetségüket, szívesen részt vennének ezen a megmérettetésen. A kategória értékelését a szervező által felkért zsűri fogja végezni.

A kategória legjobbjainak az előválogatót követően a Somogy Megyei Tehetségsegítő Tanács fellépési lehetőséget biztosít a Somogy Megyei Tehetséggála rendezvényen.

Jelentkezési határidő: 2019. február 25. hétfő


A jelentkezési lap és a pontos kiírás letölthető itt.                                                                                                                                                                                             tehetsgsegt tancs 

A kitöltött jelentkezési lapokat a következő címre kérjük megküldeni:

Együd Árpád Alapfokú Művészeti Iskola
7400 Kaposvár, Nagy Imre tér 2.

e-mailben:

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
 

Elérhetőségek

Cím: 7400 Kaposvár, Nagy Imre tér 2.                               
Telefon: +36 (82) 512 228                                                

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
                       

Fenntartó: Kaposvári Tankerületi Központ
Cím: 7400 Kaposvár, Szántó u. 5.
Telefon: +36 (82) 795-225

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.