Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
 • Továbbképző 9. Bakarasz csoport

  2017-ben az Országos Tóth Ferenc Koreográfiai versenyen elért eredményéért bejutott az Országos Ifjúsági Néptáncantológiára. 2018-ban a Somogy Megyei Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztiválon és versenyen I. helyezést ért el.

 • Alapfok 2. Eszterág csoport

  A csoport 2018-ban a Tóth Ferenc Gyermektánc Koreográfiai Versenyen ezüst minősítést szerzett.

 • A legkisebbek

  A 2017/2018. tanév tanévzáró műsorán.

 • Grafika és festészet tanszak

  Tanév végi kiállítás 2017/2018. tanév.

 • Továbbképző 7. Pitypalatty csoport

  A csoport 2018-ban arany minősítéssel jutott be a Somogy Megyei Gyermek és Ifjúsági Néptánc fesztiválra és versenyre, ahol III. helyezést ért el. 2018-ban az Országos Tóth Ferenc Gyermektánc Koreográfiai Versenyen bronz minősítést szerzett.

Dél-dunántúli Regionális Gyermek Szólótánc Verseny

2019. március 9-én rendezték Szekszárdon a Dél-dunántúli Regionális Gyermek Szólótánc Versenyt, melyen 7 párosunk is versenyzett a mezőnyben. Az összesen 67 páros versenyző közül Maza Fanni Luca-Trungel Sára párosunk arany minősítéssel Hendzsel-Kovács Bíboranna - Szabó Attila valamint Dohány Blanka - Mucsi Mátyás párosaink ezüst minősítéssel tértek haza.

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak: Wilmekné Almássy Anna Teodórának, Peti Sárának, Turi Endrének és Tóth Tibor Jánosnak!

   

 SONLINE cikk olvasható itt.

Elérhetőségek

Cím: 7400 Kaposvár, Nagy Imre tér 2.                               
Telefon: +36 (82) 512 228                                                

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
                       

Fenntartó: Kaposvári Tankerületi Központ
Cím: 7400 Kaposvár, Szántó u. 5.
Telefon: +36 (82) 795-225

Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.